Загрузка Мероприятия
  • Это мероприятие прошло.

Тренінг «Успішні продажі: тактика та практика»

Ноябрь 13, 2019 @ 10:00 - Ноябрь 14, 2019 @ 18:00

13-14 листопада в Миколаєві, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business, відбудеться тренінг «УСПІШНІ ПРОДАЖІ: ТАКТИКА ТА ПРАКТИКА». До участі в заході запрошуються представники малого, середнього бізнесу всіх галузей Півдня України, власники, керівники та спеціалісти з менеджменту, маркетингу, продажів.

Тренінг «УСПІШНІ ПРОДАЖІ: ТАКТИКА ТА ПРАКТИКА» – це дводенний інтерактивний курс, націлений на опанування навичок комунікації, їх удосконалення, для того щоб щоденні ділові контакти з покупцями, партнерами, співробітниками стали ефективними і результативними, а також сприяли налагодженню і встановлення довгострокового і взаємовигідного співробітництва.

За 2 дні навчання Ви:
1. Отримаєте арсенал працюючих технік, а також їх багаторазове відпрацювання в практичних вправах.
2. Навчитеся передовим технологіям продажів і взаємодії з клієнтами

ТРЕНЕРИ:
Фоменко Ігор Игорь Фоменко, засновник та директор IF Development Center, незалежний фінансовий радник, бізнес-тренер.
Хвалигіна Ольга Olga Hvalygina, Project manager IPMA, фінансовий консультант міжнародного рівня, менеджер з продажів в тренінговій компанії IF Development Center, бізнес-тренер.

Курс спеціально розроблено для набуття та закріплення навичок, що дозволить відразу застосувати отриманий досвід для збільшення продажів продуктів і послуг Вашої компанії та складається із двох навчальних днів.

Організатор тренінгу – Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв, заснований на базі Миколаївського регіонального центру підтримки бізнесу, за сприяння ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.

Вартість навчального курсу з врахуванням її часткової компенсації в рамках ініціативи EU4Business становить 2450,00 грн. У вартість входять друковані навчальні матеріали, перерви на каву, легкі закуски та обіди.

Кількість місць обмежена, для участі в тренінгу буде відібрано 15 учасників. Заповнити аплікаційну форму на участь в тренінгу можна за посиланням:
https://form.jotformeu.com/91413280287355

Місце проведення: ресторан Daily Sport, вул. Спортивна, 2.
За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту bsc-mykolaiv@biz.mk.ua або телефонуйте за номерами: +38 (0512) 47 84 38; +38 (063) 325 68 05

Подробности

Начало: Ноябрь 13, 2019 @ 10:00
Окончание: Ноябрь 14, 2019 @ 18:00

Место проведения

Venue Name: Daily Sport
Address: Спортивная 2
Николаев, Украина

+ Карта Google